KONST / Litografier / Färglitografi 14623408
*
nr 1462 3408
Färglitografi
Efter Carl Larsson, På Vikingatåg i Dalom, 61x91cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 67x98cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2022
kl 18:43:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/4 10:55:27
1
350 kr
25/4 18:03:04
2
500 kr
25/4 18:04:08
1
450 kr
25/4 18:04:08
2
500 kr (Budbetjänt)
25/4 18:05:59
1
600 kr
25/4 18:20:47
3
800 kr
25/4 18:33:48
4
800 kr
25/4 18:33:48
3
800 kr (Budbetjänt)
25/4 18:38:03
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl larsson ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vikingatåg i dalom
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1462 3408
Färglitografi
Efter Carl Larsson, På Vikingatåg i Dalom, 61x91cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 67x98cm. Ej signerad
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/4 10:55:27 | 1 | 350 kr |
25/4 18:03:04 | 2 | 500 kr |
25/4 18:04:08 | 1 | 450 kr |
25/4 18:04:08 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
25/4 18:05:59 | 1 | 600 kr |
25/4 18:20:47 | 3 | 800 kr |
25/4 18:33:48 | 4 | 800 kr |
25/4 18:33:48 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
25/4 18:38:03 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl larsson ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vikingatåg i dalom
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35